Hlíňák Starter Pack dárková grooming sada

Dárková sada (nejen) pro milovníky kvalitních stylingových hlín. Sada obsahuje Arcadian Clay Pomade hlínu pro styling vlasů, Firsthand Hydrating Shampoo šampon na vlasy a Cellar Door Birchwood + Spiced Rum tuhé vegan mýdlo.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
1 387 Kč
Kategorie: Sady s vlasovým stylingem
Položka byla vyprodána…

Tahle dárková sada je pro všechny milovníky kvalitních hlín. Do sady jsme vybrali náš hlínový bestseller Arcadian Clay Pomade, což je velmi univerzální a spolehlivá hlína pro styling vlasů. Dodá vlasům naprosto přirozený, matný efekt, spoustu objemu a textury a velmi dobré fixace. To že má v názvu přídomek "pomade" v tomto případě vůbec neznamená, že by měla s pomádou cokoliv společného. Význam slova pomade zde spíše poukazuje na fakt, že její konzistence je krémová a vláčná, což zaručuje super snadnou aplikaci. Nicméně s touto hlínou je možné opravdu všechno a své místo si s přehledem najde i na poličce těch největších pomádomilů.

Sadu doplňuje námi velmi oblíbený a ověřený šampon Firsthand Hydrating Shampoo, který z vlasů bez nejmenšího problému stylingový produkt zcela vymyje. Navíc je až po okraj naplněn přírodními ingrediencemi, které jsou pro vlasy a jejich zdravý růst a vzhled velmi důležité.

Nakonec jsme do sady přidali úžasné, přírodní, vegan tuhé mýdlo Cellar Door Birchwood + Spiced Rum. Tohle je opravdu mňamka, naprosto nepopsatelné lehce nasládlé aroma skořice, kořeněného rumu a dřeva. Garantujeme, že s tímhle mýdlem budou vaše hygienické rituály naprostou slastí. Mýdlo je možné použít na celé tělo i obličej.

 

slickstyle_l0g0

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doporučujeme dokoupit

Při nákupu nad 2000Kč dárek ZDARMA.