Pre-order AMITY | ORA

Pan Elegán Starter Pack dárková grooming sada

Dárková sada (nejen) pro milovníky kvalitních stylingových pomád. Sada obsahuje Firsthand All-Purpose pomádu pro styling vlasů, Firsthand Hydrating Shampoo šampon na vlasy a Cellar Door Dapper Dan tuhé vegan mýdlo.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
1 387 Kč
Kategorie: Sady s vlasovým stylingem
Položka byla vyprodána…
pan elegan starter pack darkova grooming sada min
NÁŠ TIP

Tahle dárková sada je pro všechny milovníky kvalitních pomád. Do sady jsme vybrali oblíbenou všestrannou pomádu Firsthand All-Purpose Pomade. Jedná se o opravdu univerzální styling, který skvěle poslouží i lidem, kteří pomádám úplně neholdují. Tato pomáda totiž nabídne velmi přirozený vzhled vlasů a v závislosti na použitém množství tak můžete vytvořit všemožné styly účesů. Od messy nedbalých rozcuchů až po uhlazené stylové slick backy.

firsthand_all_purpose_001-min

Sadu doplňuje námi velmi oblíbený a ověřený šampon Firsthand Hydrating Shampoo, který z vlasů bez nejmenšího problému stylingový produkt zcela vymyje. Navíc je až po okraj naplněn přírodními ingrediencemi, které jsou pro vlasy a jejich zdravý růst a vzhled velmi důležité.

firsthand_hydrating_shampoo_002-min

Nakonec jsme do sady přidali úžasné, přírodní, vegan tuhé mýdlo Cellar Door Dapper Dan. Perfektní "barbershop" vůně, která padne každému gentlemanovi a elegánovi! Mýdlo je možné použít na celé tělo i obličej.

cellar_door_dapper_dan_001-min

 

slickstyle_l0g0

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doporučujeme dokoupit

Při nákupu nad 2000Kč dárek ZDARMA.