Spolupráce

barbershop_collab

sipka_transparent Pro koho

Velkoobchodní partnerství nabízíme výhradně barbershopům / salonům / kadeřnictvím. Jsme oficiální distributoři značek, které prodáváme. Nabízíme exkluzivní grooming produkty a značky pro styling vlasů, péči o vlasy, vousy a pleť.

 

sipka_transparent Co nabízíme

Široká nabídka, od luxusních salon produktů až po homebrew a velmi netradiční a vymazlené stylingové produkty. Záleží nám na kvalitě a na obsahu veškerých produktů, proto je 90% našeho sortimentu plant-basedvegan friendlycruelty freeparabensilicon free.

Pokud chcete dodat vašemu barbershopu punc exkluzivity a autenticity, naše produkty a značky jsou přesně to, co hledáte.

Přečtěte si také něco málo o nás.

 

sipka_transparent Podmínky spolupráce

Pro přístup do velkoobchodní sekce je potřeba nás kontaktovat mailemtelefonicky, případně domluvit osobní schůzku. Chceme se o vás a vašem barbershopu něco málo dozvědět, zjistit vaše konkrétní potřeby a požadavky a na základě toho stanovit nejlepší možnou formu spolupráce. Je pro nás důležité být s našimi partnery na stejné vlně, mít stejné hodnoty a cíle. Tím naším je měnit přístup k pánské kosmetice. Pojďte do toho s námi.

 


 

Naši partneři

hairstation

Pánské kadeřnictví a profesionální pánské střihy v Olomouci.


 

Vytvořil Shoptet | Šablona Opal | Design Shoptetak.cz