Využij kód a získej slevu 20 % na VŠE s kódem CHCI20.

LEA Classic krém na holení v dóze 150 g

Kód: 5554
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
219 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Krém na holení v hliníkové dóze od španělské značky Lea s vůní santalového dřeva a mechu je vhodný i pro citlivou pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krém na holení v hliníkové dóze španělské značky Lea s vůní santalového dřeva a mechu je vhodný i pro citlivou pokožku. Obsahuje lanolin, který chrání, hydratuje a zklidňuje pokožku. Obsahuje také glycerin. Díky mentolu krém příjemně chladí. S troškou krému vyšleháte bohatou, krémovou pěnu, která změkčí Vaše vousy a pokožku připraví na holení.

Vyrobeno ve Španělsku.

Složení

Aqua, Palmitic Acid, Stearic Acid, Potassium Hydroxide, Glycerin, Lauric Acid, Myristic Acid, Sodium Hydroxide, Parfum, Menthol, Allantoin, Oleic Acid, Lanolin, Bisabolol, Linoleic Acid, Lactic Acid, Limonene, Hydroxycitronellal,Benzyl Salicylate, Coumarin, Methylisothiazolinone.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krém na holení
EAN: 8410737003496
Obsah: 150 g
Položka byla vyprodána…

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola