Věrnostní systém

Mít u nás registraci a pravidelně u nás nakupovat se díky našemu věrnostnímu systému vyplatí! Po registraci se ti budou ve tvém zákaznickém účtu všechny objednávky sčítat a tím u nás dosáhneš na zajímavé věrnostní slevy!

Na jaké slevy můžeš dosáhnout?

celkové nákupy nad 2 500 Kč ............... 2%
celkové nákupy nad 5 000 Kč ............... 5%
celkové nákupy nad 7 500 Kč ............... 7%
celkové nákupy nad 10 000 Kč ............. 10%

Příklad: zákazník nakoupí v březnu za 4000 Kč a v dubnu za 6000 Kč. Dosáhl tedy hranice pro slevu 10% a každý další nákup, který u nás provede, bude zlevněn o uvedená procenta.

Slevy se počítají z uhrazených a dokončených objednávek za posledních po sobě jdoucích 12 měsíců.

* Tento věrnostní systém je pouze pro registrované koncové zákazníky. Nevztahuje se pro zákazníky s Velkoobchodním ceníkem (profesionálové - barbeři a barbershopy), kteří mají vlastní ceny.
* Do věrnostního programu se započítávají pouze přijaté a zaplacené nákupy, vrácené či nevyzvednuté balíky se do historie nákupů nezapočítávají
* Provozovatelem a organizátorem věrnostního programu je společnost Slickstyle s.r.o., IČ: 11637501
* Provozovatel si vyhrazuje právo úprav pravidel věrnostního programu včetně práva věrnostní program kdykoliv pozastavit či zrušit.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení