Náš příběh


Chtěli jsme změnu

Poměrně jednoduše se zrodil nápad umožnit chlapcům, mužům, pánům, gentlemanům, pankáčům, metalheads, sneakerheads a prostě všem dalším bytostem mít přístup k tomu nejlepšímu, co světový trh pomád a dalších hair-stylingových produktů nabízí. To jako vážně nejde v ČR sehnat jedinej homebrew produkt?! To jako vážně musím pořád kupovat ten šmejd z drogerky, kterej vůbec nefunguje a navíc mi po něm snad vypadnou všechny vlasy?! Tak to už opravdu ne!

S vizí naučit muže (i ženy) všeho věku nakupovat kvalitní, zdravé a funkční vlasové produkty jsme spustili první verzi našeho shopu a jdeme s kůží na trh.

Dobrá věc se podařila! První objednávky směle přicházejí. Vypadá to, že vás asi opravdu naučíme kupovat ty správné produkty pro vaše vlasy! ☺

Zařazujeme do sortimentu jako první v ČR pořádné homebrew značky jakými jsou napříkald Arcadian, Shear Revival a Lockhart's. Tohle jsou opravdu vymazlené produkty! Lidé, kteří za těmito značkami stojí rozhodně ví, jak má vlasový styling vypadat a fungovat. Testují, vyvíjí, inovují až k naprosté dokonalosti. Navíc do toho dávají samé dobré věci. Žádná běžná syntetická drogerka.

slickstyle_cz_nas_pribeh-min

 sipka_00 Co děláme, jak to děláme, proč to děláme

Rozhodli jsme se přinášet kvalitní produkty pánské vlasové kosmetiky na český trh. Spoustě dnešních můžu, pánů nebo gentlemanů nejsou jejich vlasy lhostejné, stejně tak, jako je pro ně důležitý perfektní účes. S produkty, které nabízíme bude každodenní práce s vytvořením vašeho oblíbeného účesu naprostá hračka. Ať už rádi nosíte slick back, pompadour, quiff nebo třeba jen nedbalý rozcuch, ten správný produkt jednoznačně najdete v naší nabídce.

sipka_00 Sledujeme trendy a rádi vám je přinášíme

Naší prací není jen pouhý prodej kosmetiky. Pečlivě sledujeme všechny výrobce a jejich novinky, se kterými přicházejí, komunikujeme s nimi a snažíme se rozvíjet celou komunitu okolo těchto artisan grooming produktů, které milujeme. Baví nás zkoušet a objevovat nové věci a selektovat z nich pouze ty nejlepší, které poté přineseme právě vám. Moc dobře rozumíme tomu, jak je občas těžké najít ten správný produkt pro své vlasy, vousy a tělo. V naší nabídce se snažíme vyjít vstříc všem typům vlasů, vousů a pleti, tak, aby nabídka byla co nejširší a měli jste z čeho vybírat.

Zapomeňte proto už na běžnou kosmetiku z drogerie. Námi vybrané produkty opravdu fungují a navíc se snažíme přinášet produkty s co nejvyšším podílem přírodních látek, které vašim vlasům, vousům a pokožce prospívají a pečují o ně. Jedeme na vlně minimalizace uhlíkové stopy, recyklace a udržitelnosti. Sulfate free, paraben free, cruelty free, vegetarian a vegan friendly pro nás nejsou pouze cizí slova, ale samozřejmost. Z nabídky našich prémiových grooming produktů si zkrátka vybere každý.

Zapomeňte proto už na obyčejnou vlasovou kosmetiku z drogerie. Námi vybrané produkty opravdu fungují a navíc se snažíme přinášet produkty s co nejvyšším podílem přírodních látek, které vašim vlasům prospívají a pečují o ně. Sulfate FREE / Paraben FREE / Cruelty FREE je u nás samozřejmostí. Mimo jiné můžete v naší nabídce také najít produkty, které jsou 100% VEGAN.

ecocert

sipka_00 Vlasy v cajku jsou základ

Toto pravidlo ctíme. Upravené vlasy měli už naši pradědečkové v dobách dřívějších, v dnešní době to proto platí dvakrát tolik. Ať už máte vlasy dlouhé, krátké, jemné nebo husté, starat se o ně je naprostý základ. Mimochodem tohle jistě ocení i vaše přítelkyně či žena, pro kterou tak bude nákup u nás jednoduchým vyřešením dárku ke všem možným příležitostem.

Tak neváhejte, s námi máte účes vyřešený raz dva.

 

slickstyle_l0g0


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz