Doprava od 49Kč nebo zdarma!

Náš příběh


Chtěli jsme změnu exclamation_mark_slickstyle

Poměrně jednoduše se zrodil nápad umožnit chlapcům, mužům, pánům, gentlemanům, pankáčům, metalheads, sneakerheads a prostě všem dalším bytostem mít přístup k tomu nejlepšímu, co světový trh pomád a dalších hair-stylingových produktů nabízí. To jako vážně nejde v ČR sehnat jedinej homebrew produkt?! To jako vážně musím pořád kupovat ten šmejd z drogerky, kterej vůbec nefunguje a navíc mi po něm snad vypadnou všechny vlasy?! Tak to už opravdu ne!

Někdy v listopadu 2018 jsme spustili první verzi našeho shopu a jdeme zkusit nabídnout tyhle skvělý produkty i ostatním.

Dobrá věc se podařila! První objednávky směle přicházejí. Vypadá to, že vás asi opravdu naučíme kupovat ty správné produkty pro vaše vlasy! ☺

Počátkem 2019 zařazujeme do sortimentu konečně první pořádné homebrew značky jako Arcadian a Lockhart's. Tohle jsou opravdu vymazlené domácí produkty! Tihle týpci si to vaří hezky doma, testují, vyvíjí, inovují až k naprosté dokonalosti. Navíc do toho dávaj samý dobrý věci. Žádná běžná syntetická drogerka.

barbershop_slickbackcz

 sipka_00 Co děláme, jak to děláme, proč to děláme

Rozhodli jsme se přinášet kvalitní produkty pánské vlasové kosmetiky na český trh. Spoustě dnešních můžu, pánů nebo gentlemanů nejsou jejich vlasy lhostejné, stejně tak, jako je pro ně důležitý perfektní účes. S produkty, které nabízíme bude každodenní práce s vytvořením vašeho oblíbeného účesu naprostá hračka. Ať už rádi nosíte slick back, pompadour, quiff nebo třeba jen nedbalý rozcuch, ten správný produkt jednoznačně najdete v naší nabídce.

sipka_00 Sledujeme trendy a rádi vám je přinášíme

Naší prací není jen pouhý prodej produktů. Pečlivě sledujeme všechny výrobce a jejich novinky, se kterými přicházejí, komunikujeme s nimi a snažíme se rozvíjet celou komunitu okolo těchto high street produktů, které milujeme. Baví nás zkoušet a objevovat nové věci a selektovat z nich pouze ty nejlepší, které poté přineseme právě vám. Moc dobře rozumíme tomu, jak je občas těžké najít ten správný produkt pro vaše vlasy. V naší nabídce se snažíme vyjít vstříc všem typům vlasů a účesů, tak, aby nabídka byla co nejširší a měli jste z čeho vybírat.

Zapomeňte proto už na obyčejnou vlasovou kosmetiku z drogerie. Námi vybrané produkty opravdu fungují a navíc se snažíme přinášet produkty s co nejvyšším podílem přírodních látek, které vašim vlasům prospívají a pečují o ně. Sulfate FREE / Paraben FREE / Cruelty FREE je u nás samozřejmostí. Mimo jiné můžete v naší nabídce také najít produkty, které jsou 100% VEGAN.

ecocert

sipka_00 Vlasy v cajku jsou základ

Toto pravidlo ctíme. Upravené vlasy měli už naši pradědečkové v dobách dřívějších, v dnešní době to proto platí dvakrát tolik. Ať už máte vlasy dlouhé, krátké, jemné nebo husté, starat se o ně je naprostý základ. Mimochodem tohle jistě ocení i vaše přítelkyně či žena, pro kterou tak bude nákup u nás jednoduchým vyřešením dárku ke všem možným příležitostem.

Tak neváhejte, s námi máte účes vyřešený raz dva.

 

slickstyle_l0g0