LEA Stick mýdlo na holení 50 g
Kód: 5560Osobní odběr zbožíVyzvedni hned a nech si poradit v našem showroomu
Věrnostní programOdměňujeme tvou věrnost slevou na další nákup.
Doprava zdarmaNakup víc, dopravu máš na nás.
SLICKSTYLE PARTNERExkluzivní ceny pro ty, co jedou barber level.
Související produkty
Detailní popis produktu
Mýdlo na holení v tyčince od španělské značky Lea. Obsahuje glycerin a lanolin. Má příjemnou mýdlovou vůni. Mýdlo má výbornou pěnivost - bohatá a jemná pěna skvěle připraví Vaši pokožku na holení. Díky rozměrům je vhodné i na cesty. Na zahraničních fórech o holení chválí toto mýdlo hlavně kvůli poměru cena/výkon.
Vyrobeno ve Španělsku.
Použití
Mýdlo lze nanést krouživými pohyby na navlhčenou tvář a pak našlehat na tváři štětkou nebo klasicky nabrat navlhčenou štětkou a rozšlehat v misce.
Složení
Potassium Stearate, Sodium Stearate, Potasssium Tallowate, Potassium Cocoate, Aqua, Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Glycerin, Lanolin, Parfum, Cocomide Dea, Titanium Dioxide, Potassium Hydroxide, Geraniol, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Sodium Hydroxide.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlo na holení |
|---|---|
| Obsah: | 50 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
