Angry Beards nůžky na vousy Edward

888 Kč
Skladem

Nůžky na vousy od české vousáčské značky Angry Beards.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pořádné nůžky by neměly chybět v žádné domácnosti, abyste kdykoli mohli decentně upravit plnovous nebo vlasy. Sice 99 % těchhle decentních úprav končí se slzama v očích a přáním vrátit čas o pět minut nazpět, ale když už, tak aspoň pořádnými nůžkami z japonské oceli.

Vlastnosti

  • Skoro profi nůžky z japonské oceli
  • Precizní zpracování a ostří ostré jako blázen
  • Poctivých 18 cm, které už potěší i nejednu profesionální barberku
  • Pouzdro z veganské kůže
  • Stříhání s jistotou v ruce

Konstrukce

Profesionální konstrukce s výřezy na prsty a dokonce finger restem (vocas u spodního oka nůžek). Celé nůžky, kromě šroubu, jsou z japonské oceli, která je oproti normální daleko houževnatější a ostřejší. Vysoce převyšuje klasickou ocel i kvalitou a životností hran ostří.

Používání

Používání je asi jasné. Pro zvýšení životnosti je nepoužívejte na nic jiného, než jsou vousy případně vlasy. Možná ještě chlupy v nosu, ale nic víc. Pokuste se zamezit pádu nůžek a ostřete jen u profesionálů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Angry Beards je česká značka přípravků pro péči o vousy. Parta nadšenců si začala pohrávat s myšlenkou výroby vlastních produktů, z čehož se nakonec stal velmi úspěšný projekt, který nás zásobuje skvělými produkty pro komplexní vousáčskou péči. Oleje, balzámy, šampony, vosky a další věci, po jejichž použití vám váš vous vřele poděkuje a nejspíš ani nebude moc angry.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz