Extro Cosmesi Bay Rum voda po holení 100ml

Novinka organic
Značka: Extro Cosmesi
379 Kč
Skladem

Eau de Toilette voda po holení Bay Rum 100ml. Díky vysokému procentu esence - 10% - lze použít i jako parfém. Teplé tóny rumu smíchané s kořením tvoří dokonalou kořenitou vůni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eau de Toilette voda po holení Bay Rum 100ml.

Ve skleněné láhvi - ručně vyráběná voda po holení.

Díky vysokému procentu esence - 10% - lze použít i jako parfém. Teplé tóny rumu smíchané s kořením tvoří dokonalou kořenitou vůni. Ideální v kombinaci s mýdlem na holení Bay Rum.

Donato Ciniello - Extrò Cosmetics

Donato Ciniello pracuje ve světě kosmetiky již více než třicet let. Ale před necelým deseti lety objevil vášeň pro tradiční holení. Vášeň, která se za krátkou dobu stala důležitou komerční aktivitou (EXTRO COSMESI) se zákazníky z celého světa.
Těžištěm je společnost Settimo Torinese, kde vyrábí a prodává výrobky, jako jsou holicí strojky, krémy, mýdla a štětky na holení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Voda po holení
Obsah: 100ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Extrò Cosmetics - Donato Ciniello pracuje ve světě kosmetiky již více než třicet let. Ale před necelým deseti lety objevil vášeň pro tradiční holení. Vášeň, která se za krátkou dobu stala důležitou komerční aktivitou (EXTRO COSMESI) se zákazníky z celého světa. Těžištěm je společnost Settimo Torinese, kde vyrábí a prodává výrobky, jako jsou holicí strojky, krémy, mýdla a štětky na holení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz