Měníme se. K lepšímu. Nyní jsme SLICKSTYLE!

Od spuštění našeho eshopu s exkluzivními pánskými grooming produkty již uběhl nějaký čas. Nyní pro nás však přichází zásadní změna.

Těch změn bylo vlastně během několika posledních týdnů vícero. Jednou z těch důležitějších změn, je náš rozrůstající se tým. Což je velmi pozitivní především v tom, že můžeme efektivněji a lépe dostát všem Vašim požadavkům a potřebám. Nicméně tou nejzásadnější změnou je v tuto chvíli změna našeho názvu.

Měníme se na SLICKSTYLE!

Tohle je pro nás opravdu velké. Nikdy by nás nenapadlo, že k něčemu takovému přistoupíme, ale po zdlouhavých úvahách jsme dospěli k názoru, že je to pro nás dobré řešení.

Nechtěli jsme však příliš razantní změnu a chceme, aby z našeho názvu bylo stále velmi jasné, že naší prioritou vždy bylo a vždy také bude přinášet Vám ty nejlepší produkty pro styling vlasů. Proto jsme v názvu ponechali naše oblíbené slovíčko SLICK. Zkrátka jednou slick, navždy slick. ☺

Se SLICKSTYLE máme větší možnosti co se našeho sortimentu produktů týče. Ten pro Vás neustále rozšiřujeme, ale zároveň s tím tu byla potřeba přijít s něčím, co nás bude v tomto směru lépe vystihovat a bude pro celý sortiment grooming produktů univerzálnější. SLICKSTYLE nám ale také dává spoustu možností do budoucna. Především k naplnění všech našich cílů a vizí. Protože věřte tomu, že přinášet Vám ty nejlepší a nejupřímnější produkty pro to, abyste vypadali slick není zdaleka všechno a pouze tímto naše cesta opravdu nekončí. Naopak pro nás tímto začíná další velká kapitola, nebo spíše několik kapitol a opravdu je na co se těšit! ☺

WE'VE GOT YOU COVERED se stává naším oficiálním sloganem. Zkrátka a dobře Vás jistíme, a to v každé situaci a pro každou situaci. U nás si totiž každý najde přesně to svoje, a hlavně, už žádný "bad hair day". Pro špatné vlasy a zanedbanou hygienu tu prostě není místo a pokud chcete mít vše v cajku, my Vás jistíme!

slickstyle_l0g0

 

Je naším cílem s novou identitou vše posunout zase ještě o několik levelů výš, než tomu bylo doposud. Čeká nás spousta velkých výzev a už teď se nemůžeme dočkat, až vám některé z nich představíme.

Tomáš & Martin
- SLICKSTYLE.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení