Clubman Pinaud Lustray Spice voda po holení 414 ml
Kód: 10692Osobní odběr zbožíVyzvedni hned a nech si poradit v našem showroomu
Věrnostní programOdměňujeme tvou věrnost slevou na další nákup.
Doprava zdarmaNakup víc, dopravu máš na nás.
SLICKSTYLE PARTNERExkluzivní ceny pro ty, co jedou barber level.
Detailní popis produktu
Voda po holení Clubman Pinaud Lustray Spice s vůní exotického koření, ve které se mísí skořice, bobkový list, římský kmín, růže a kadidlo. Obsažená skořice zanechává mírně pálivý efekt po jejím použití, což ocení obzvláště ti, co vyhledávají ostřejší vody po holení.
Lustray Spice pokožku hydratuje, zklidňuje a osvěžuje, a zároveň má antiseptické účinky.
Vyrobeno v USA značkou Clubman Pinaud s tradicí od roku 1810.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Voda po holení |
|---|---|
| Obsah: | 414 ml |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka Pinaud a její řada pánské kosmetiky Clubman je od svého debutu v roce 1810 v pařížském domě Eda Pinauda skutečným základem holičství. Při uvedení řady výrobků Clubman na trh pověřil Pinaud umělce, aby pro etikety vytvořil charakteristický znak šviháckého Francouze, který dodnes slouží jako neoficiální tvář značky.
Od svého vzniku se zaměřuje na výrobu kvalitní pánského vlasového a tělové péče, jako jsou pomády, přípravky na holení a kolínské vody po holení. Clubman Pinaud je známý pro svůj tradiční francouzský styl a jejich výrobky jsou oblíbené po celém světě.

